Jakie są ceny pożyczek przez SMS?

Pieniądze z VIA SMS

Ostatnio bardzo dużo mówi się o kredytach SMS. Niestety bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt tego typu kredytu, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W dzisiejszym artykule postaram się omówić ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem ze strony: mini credit opinie.

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że koszt pożyczki głównie zależy od firmy, która go oferuje. Z tego powodu nie będę opierał się na pojedynczej ofercie, ale na dwóch różnych, a żeby być dokładnym na ofercie: SMS Kredyt i VIA SMS. To uczyni mój poradnik bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu jest zależny od okresu na jaki pożyczkę zaciągamy. Domyślnym okresem w przypadku kredytów SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są koszta kredytu dokładnie na taki okres.

SMS Kredyt ma oprocentowanie o wysokości 25,5 procent. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na 200 złotych po miesiącu zostaniemy zmuszeni spłacić 251 złotych. Koszt pożyczki w takiej sytuacji wyniesie 51 złotych.

VIA SMS posiada dużo niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 procent. Czyli biorąc pożyczkę na 200 złotych zostaniemy zmuszeni oddać 225 złotych, czyli cena pożyczki wyniesie 25 złotych.