Dla kogo kredyt przez SMS?

Kasa

Ostatnio kredyty SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Niestety nie wszyscy się z nim zaznajomili. Wiele ludzi ciągle nie wie jak używać kredytów SMS oraz dla kogo są one opłacalne. Postaram się to zmienić poprzez dzisiejszy artykuł.

Rozmyślając nad tym dla jakiej grupy są pożyczki SMS musimy spojrzeć na proces ich udzielania oraz ich parametry. Przede wszystkim zauważymy, że zaciągnięcie tego typu kredytu wymaga od nas posiadania telefonu komórkowego i umiejętności wysyłania SMS-ów. Niestety dużo starszych ludzi ciągle nie ufa takiej technologii, z tego powodu pożyczki SMS są skierowane przede wszystkim do ludzi młodych.

Kasa

Ponadto nie duża kwota o jaką można wnioskować i niezwykle krótki okres spłaty kredytu przekazuje nam, że jest to oferta kredytowa głównie dla ludzi, którzy potrzebują gotówki na szybko, lecz w niewielkich ilościach. Jest to więc idealne rozwiązanie jeśli robimy zakupy i zabrakło nam środków finansowych, lub dla właścicieli firm, którzy muszą zapłacić, przykładowo ZUS, lecz w danym miesiącu ponieśli stratę.