Pożyczki przez SMS

Pieniądze

Pożyczki zaciągane przez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je omówić w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych kredytów jest niezwykła prostota ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie osobistym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy tego typu forma kredytu debiutowała na rynku cena tego typu kredytu była niezwykle duża, dlatego większość osób zraziło się do kredytu przez SMS.

Powinniśmy jednak wiedzieć, że sytuacja ta bardzo się zmieniła i pożyczki SMS mają już oprocentowanie podobne do zwykłych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając stronę www: pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie powinniśmy się bać tego typu pożyczek i możemy je wykorzystywać gdy zabraknie nam gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek powinniśmy zrobić rozeznanie na rynku, gdyż różnice w ofercie konkretnych firm są bardzo duże.

Pieniądze

Powinniśmy także pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na bardzo krótki okres. Najczęściej na jeden miesiąc. Jednak istnieje opcja wydłużenia terminu spłaty, lecz wiąże się to z dodatkowymi opłatami.