Magia debetu na koncie

Pożyczki

Kredyty gotówkowe to dobry sposób na kupno drogich produktów lub zapewnienie sobie płynności finansowej w czasie trudniejszych miesięcy. Niestety częste składanie wniosków o pożyczkę bankową jest dość niewygodne, ponieważ wiąże się z koniecznością wizyt w banku oraz za każdym razem podpisywania umów. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na rachunku osobistym.

Możliwość debetu na rachunku bankowym umożliwia nam skorzystanie z gotówki, której nie mamy, czyli teoretycznie debet działa jak pożyczka. Jednak po nadprogramowe środki jesteśmy w stanie sięgnąć o dowolnej porze bez konieczności wizyty w placówce banku oraz czekania na decyzję o kredycie. Starczy, że raz podpiszemy umowę o debet na bankowym i będziemy {mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Pożyczki

Oczywiście debet na koncie osobistym ma też inne zalety. Najważniejszą zaletą jest małe oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki temu koszt takiego kredytu jest o wiele mniejszy niż koszt tradycyjnego kredytu bankowego. Plusem jest także brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy dzisiaj zadłużyć się, a pokryć ten dług dopiero za kilkanaście tygodni.

Oczywiście debet na koncie osobistym nie każdemu będzie odpowiadał. Takim użytkownikom polecam kredyt Bocian: bocian pożyczki